top of page

Něco o nás

Hezký den :-), 

děkujeme, že jste nás objevili a právě se s námi seznamujete!

 

Jsme rodina, která v mladistvém nadšení koupila starý německý statek na severu Čech. Postupně rekonstruovala, žila  a vychovávala v něm děti. Ty vyrostly a my si  několik let lámali hlavu, jak oživit naše obrovské soukromé prostory a dále je sdílet. Vzpomínky na dětství našich dětí, nespočet oslav, přátelských setkání, veselých chvil na zahradě a dokonce i svateb našich blízkých, nás neustále provázely. Až jednoho dne jsme si řekli: ,,Proč neudělat z našeho domova místo, kde budou moci prožít tyto krásné chvíle i ostatní?” Vzali jsme naše úspory a pustili jsme se do další rekonstrukce. Nebylo to jednoduché. Ale o to víc jsme nyní pyšní, že Vám můžeme s radostí a nadšením představit naše úžasné, zbrusu nové prostory, které jsou jako stvořené pro oslavy, svatby nebo jen tak pro příjemné posezení s přáteli!

 

Představte si místo, kde se můžete sejít s blízkými a vychutnat si společně nezapomenutelné chvíle plné smíchu, radosti a lásky. Naše prostory jsou navrženy tak, aby vykouzlily tu nejpříjemnější atmosféru pro každou příležitost.

 

Ať už plánujete svatbu snů či intimní oslavu narozenin, naše prostory vám nabídnou vše, co potřebujete k tomu, abyste si užili ten nejkrásnější den. A co teprve posezení s přáteli? Nechte se unášet večerem plným smíchu a dobré nálady.

 

Tak neváhejte a pojďte se podívat dále, co u nás můžete nalézt

 

Těšíme se na vás!

Za Oslava po Klenbami

Katka a Bea

Pohled do minulosti

Srpen 2022- Leden 2023

Rekonstrukce prostorů původní konírny

Na časté žádosti našich přátel jsme se konečně rozhoupali, prostory celé zrekonstruovali a od konce ledna je poskytujeme všem, kterým je náš pohodový styl blízký

2000-2022

Rekonstrukce a oslavy

V průběhu těchto let, jsme postupně rekonstruovali a slavili v rámci naší rodiny a přátel.

1998

Koupě starého německého statku

Ještě jako mladí a plní elánu jsme zakoupili přes 200 let starý statek v původním stavu (dezolátním :D). V přízemí by jste tenkrát našli ještě chlévy s pískovcovými žlaby. Do dnes zde najdete pozůstatky a vidíte cesty, kudy se vodila zvířata na pole

bottom of page